Kastro Zizo publikon “Më mirë të ndarë” , dedikim personal? – AlpeGossip
Kastro Zizo publikon “Më mirë të ndarë” , dedikim personal?

Kastro Zizo publikon “Më mirë të ndarë” , dedikim personal?

Pas suksesit të këngës “Pa faj” në Kënga Magjike kantautori Kastro Zizo ka sjellë një produksion të ri muzikor.
Këtë herë ai vjen vetëm pa bashkëpunim me këngën “Më mirë të ndarë”, ku i këndon një lidhje të përfunduar.

Nuk dihet nëse Kastro e ka një dedikim personal për ndonjë histori të tij.

Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë ai ftoi shumë të afërm dhe personazhe të njohur në fejesën e tij, ku më pas nuk shkoi vetë duke thënë se ishte një shaka e bërë nga dikush që i kishte vjedh “Whatsapp”. Sa i përket statusit të tij, Kastro ka theksuar se është beqar.