MBAN TITULLIN “FIKSIM”/ Kënga e re e Anxhela Peristerit dhe Gold Ag është HITI i kësaj vere (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
MBAN TITULLIN “FIKSIM”/ Kënga e re e Anxhela Peristerit dhe Gold Ag është HITI i kësaj vere (FOTO+VIDEO)

MBAN TITULLIN “FIKSIM”/ Kënga e re e Anxhela Peristerit dhe Gold Ag është HITI i kësaj vere (FOTO+VIDEO)

Anxhela Peristeri dhe Gold Ag kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të parë, një këngë që ka ardhur surprizë për të gjithë fansat. Kënga mban titullin “Fiksim” dhe është shumë ritmike.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Gold Ag ndërsa muzikën dhe orkestrimin i ka bërë Florent Boshnjaku.

Videoklipi është shumë veror dhe Anxhela e Gold Ag shfaqen në disa skena së bashku.

Kënga është pëlqyer shumë dhe pritet të kthehet në hitin e verës.