TEMPERATURA NËN ZERO/ Ngrin ujëvara e Niagarës, spektakli unik i natyrës (VIDEO) – AlpeGossip
TEMPERATURA NËN ZERO/ Ngrin ujëvara e Niagarës, spektakli unik i natyrës (VIDEO)

TEMPERATURA NËN ZERO/ Ngrin ujëvara e Niagarës, spektakli unik i natyrës (VIDEO)

Është kaq e ftohtë saqë një pjesë e ujëvarës së Niagarës ka ngrirë.

Temperaturat nën zero kanë sjellë një shfaqje unike në botë për të gjithë ata njerëz me fat që ndodheshin afër ujëvarës së famshme.

Copat e akullit dhe shtigjet e dëborës të kujtonin peizazhet e filmave të animuar të Disney . Ndërsa vizitorët nuk humbën rastin të dokumentonin fenomenin e rrallë të natyrës.