NJË MUAJ PAS LINDJES/ Aktorja spanjolle shfaqet në formë perfekte fizike (FOTO) – AlpeGossip
NJË MUAJ PAS LINDJES/ Aktorja spanjolle shfaqet në formë perfekte fizike (FOTO)

NJË MUAJ PAS LINDJES/ Aktorja spanjolle shfaqet në formë perfekte fizike (FOTO)

Rreth një muaj më parë, aktorja e njohur meksikane, Jacqueline Bracamontes u be nënë e dy vajzave binjake. Emilia dhe Paola e bënë aktoren nënë për herë të pestë. Momentalisht aktorja ka hequr dorë nga karriera për të qenë sa më pranë familjes së saj, por kujdeset që të mos humbasë asnjë event të rëndësishëm. Ditën e djeshme ajo ka qenë prezentë ne një ceremoni që organizonte televizioni ku punonte para lindjes dhe ajo çfarë ra më shumë në sy ishte pamja e aktores.

Edhe pse 1 muaj pas lindjes Jacqueline shfaqej në formë perfekte fizike. Trupi i saj nuk ka ndryshuar thuajse fare dhe duket se ajo nuk ka marrë asnjë kile të tepërt gjatë shtatzënisë. Jacqueline ka shkëlqyer e veshur me një fustan të zi, të shkurtët që i nxirrte në pah çdo linjë të trupit./revistawho.com