Askush nuk e di, por Fatma Methasani ka një tatuazh të fshehtë në vend intim – AlpeGossip
Askush nuk e di, por Fatma Methasani ka një tatuazh të fshehtë në vend intim

Askush nuk e di, por Fatma Methasani ka një tatuazh të fshehtë në vend intim

Fatma Methasani është kthyer në një nga moderatoret më pëlqyera të ekranit shqiptar, sidomos nga të rinjtë që ndjekin emisionin e saj “Fun day”. Fatma ka rënë në sy gjithmonë për lirshmërinë në të folur, tipin e saj moskokëçarës dhe shpeshherë “funny”. Fatma preferon që publiku të dijë vetëm rreth anës së saj profesionale, ndërsa jetën private e ka mbajtur gjithnjë larg syrit të mediave.
Megjithatë moderatorja ka treguar sot për “Revista who” 10 gjëra që nuk i dinit për të dhe një prej tyre është një tatuazh. Fatma shprehet se ka një tatuazh që nga mosha 18 vjeç, por askush nuk e di për këtë.

Siç duket tatuazhi ndodhet në vend intim, ndryshe dikush do ja kishe parë, të paktën kur shfaqet me bikini. Fatma nuk bëri të ditur çfarë figure apo shkronjë ka bërë tatuazh, por me siguri tani që e tha të gjithë i bëri kurioz.