PAK DITË PARA KONCERTIT/ Capital-T mbledh VIP-at në një natë speciale – AlpeGossip
PAK DITË PARA KONCERTIT/ Capital-T mbledh VIP-at në një natë speciale

PAK DITË PARA KONCERTIT/ Capital-T mbledh VIP-at në një natë speciale

Në 19 shtator, Capital T do mbajë koncertin madhështor në sheshin “Nënë Tereza”, një koncert që po pritet me padurim dhe për të cilin reperi po punon shumë. Pak ditë para koncertit Capital T ka mbledhur sot miqtë e tij VIP-a në një mbrëmje speciale.

Kanë qenë personazhet e njohur të ekranit që kanë postuar foto e video nga kjo mbrëmje e krah Capitalit.

Ylli Limani, Young Zerka, Mariza Ikonomi, Elona Duro, Dasara Karaiskaj, Lazy dhe Amina, Genta Gjalpi, Xhani Demika, Xhensila Pere, Gerta Shino, janë disa nga VIP-at e ftuar në këtë mbrëmje.

Capital T i falenderoi të gjithë për pjesëmarrjen dhe suportin që i kanë dhënë dhe fjalimin e tij mund ta dëgjoni në videot e mëposhtme.