E KËRCËNOI ANËTARI I GRUPIT “BABASTARS”/ Faton Shoshi flet për Ledrin: Nuk ka bir nëne që… – AlpeGossip
E KËRCËNOI ANËTARI I GRUPIT “BABASTARS”/ Faton Shoshi flet për Ledrin: Nuk ka bir nëne që…

E KËRCËNOI ANËTARI I GRUPIT “BABASTARS”/ Faton Shoshi flet për Ledrin: Nuk ka bir nëne që…

Reperi, Ledri Vula mbrëmë ka performuar në Munchen të Gjermanisë.

Sipas burimeve të afërta  thuhej se Ledri u kërcënua nga anëtari i grupit BabaStars, Agon Amiga për shkak të deklaratave të fundit.

Pas kontaktimit me menaxherin e Ledrit, Faton Shoshin  hodhi poshtë të gjitha spekulimet rreth kësaj ngjarje.

“Ledri nuk ka qenë i kërcënuar nga askush, rrenë është kjo, ai ka performuar në Munchen dhe ka shkuar shumë mirë”, tha ai.

“Nuk kemi  raporte me ta, rren është kjo, kush guxon me ndal Ledrin me knu, nuk ka bir nane”, përfundon Shoshi.