MUZIKË, KËRCIM DHE CIGARE/ Ja si kaluan natën e parë banorët e “Big Brother Vip” – AlpeGossip
MUZIKË, KËRCIM DHE CIGARE/ Ja si kaluan natën e parë banorët e “Big Brother Vip”

MUZIKË, KËRCIM DHE CIGARE/ Ja si kaluan natën e parë banorët e “Big Brother Vip”

Nata e parë e “Big Brother Vip”, ka nisur me shumë alegri dhe banorët janë përfshirë në biseda për t’u njohur më tepër me njëri-tjetrin.

Në natën e parë, personazhet VIP janë parë duke shijuar ritmet e muzikës, duke kërcyer së bashku e duke pirë cigare.
Një festë që sigurisht nuk do vijojë të jetë e tillë, pasi si në çdo shtëpi edhe aty do të nisin debatet e konfliktet.
Emrat e banorëve që nisën rrugëtimin e izolimit brenda shtëpisë së Big Brother janë:

Ilir Shaqiri, Sheila, Donald Veshaj, Semi Jaupaj, Fifi, Arjola Demiri, Sabiani, Kledi, Granit Cana, Beniada, Paloma, Ardit Cuni, Monika Lubonja, Elahaid Cufi, të cilët do të ndajnë me shikuesit çdo ditë e më shumë nga përditshmëria dhe stili i tyre i jetesës.