Alban Skënderaj së shpejti me këngë të re, Miriami bën komentin epik: Më në fund për… (FOTO) – AlpeGossip
Alban Skënderaj së shpejti me këngë të re, Miriami bën komentin epik: Më në fund për… (FOTO)

Alban Skënderaj së shpejti me këngë të re, Miriami bën komentin epik: Më në fund për… (FOTO)

Duket se vera e ka gjetur me shumë angazhime dhe projekte këngëtarin Alban Skënderaj, i cili nëpërmjet një statusi në “Instagram” ka njoftuar fansat e tij se një këngë e re është duke u përgatitur.

“Gati për këngën e re?”- ka shkruar Albani bashkangjitur fotos së tij.

Por është dikush që mezi po pret që të gjitha angazhimet e Albanit të përfundojnë dhe më në fund të pushojnë. Ajo është Miriami.

Në foton që Albani ka postuar në rrjetet sociale Miriami ka komentuar duke thënë: “Gati për këngën e re dhe pastaj më në fund për pushime”