I ka kaluar të 60-at, por kjo FOTO e Vera Grabockës sapo “shastisi” gjithë rrjetin – AlpeGossip
I ka kaluar të 60-at, por kjo FOTO e Vera Grabockës sapo “shastisi” gjithë rrjetin

I ka kaluar të 60-at, por kjo FOTO e Vera Grabockës sapo “shastisi” gjithë rrjetin

Ajo është padyshim një ndër figurat më të rëndësishme të ekranit shqiptar, përgjegjëse për disa prej emisioneve dhe spektakleve më të suksesshme në televizion.

Regjisorja e famshme Vera Grabcoka vit pas viti dëshmon më së miri se nuk i njeh vitet duke pasur një jetë po aq aktive sa në fillimet e karrierës.

Por e njëjta gjë duket se vlen edhe për pamjen e Grabockës, pasi më një foto të re të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, regjisorja ka dëshmuar se koha për të ka ndaluar.

Ndonëse tashmë i ka kaluar të 60-at, ajo ruan ende një portret të freskët e mbresëlënës, që tregon një moshë shumë më të re.