Ledionit si pëlqen vetja si dukej 12 vite më parë, fillon të mendoj për… (FOTO) – AlpeGossip
Ledionit si pëlqen vetja si dukej 12 vite më parë, fillon të mendoj për… (FOTO)

Ledionit si pëlqen vetja si dukej 12 vite më parë, fillon të mendoj për… (FOTO)

Moderatori Ledion Liço gjithnjë është kujdesur për pamjen e tij të jashtme duke eksperimentuar shumë herë me pamjen e tij.

Ai kujdeset për look-un duke qenë një personazh televiziv, por sot pamja e tij ka ndryshuar shumë.

Moderatori ka publikuar një foto të vitit 2006 ku shfaqet më i dobët se tani me flokë tërësisht biondë dhe më të gjatë.

Krahas fotos ai ka shkruar: “Viti 2006, çfarë po mendoja”, duke lënë të kuptohet se look-u i asaj kohë nuk i pëlqen aspak sot. Epo të rrallë janë ata persona që e pëlqejnë veten kur kanë qenë më të rinj!