Alban Skënderaj ka gati bashkëpunimin me reperin tuaj të preferuar dhe jemi të sigurt që do të bëjë namin (FOTO) – AlpeGossip
Alban Skënderaj ka gati bashkëpunimin me reperin tuaj të preferuar dhe jemi të sigurt që do të bëjë namin (FOTO)

Alban Skënderaj ka gati bashkëpunimin me reperin tuaj të preferuar dhe jemi të sigurt që do të bëjë namin (FOTO)

Alban Skënderaj është një ndër reperët më të komentuar dhe më të pëlqyer nga publiku shqiptar, padyshim hitet që ka sjellë në tregun muzikorë shqiptare kanë qenë fantastike.

Së fundmi Albani ka lajmëruar në profilin e tij në Instagram se është gati ta “djegë” sezonin e verës. Së shpejti do të publikohet bashkëpunimi më i ri mes Alban Skënderajt dhe reperit shumë të dashur për të gjitha shqiptarët, MC Kresha.

Kënga do të quhet “Ping Pong”, e duke marrë parasysh famën e pëlqyeshmërinë e dy këngëtarëve, me siguri do të bëjë bujë sa duhet. Nuk dihet ende data e publikimit, edhe pse Albani ka lajmëruar: “Së shpejti”.

Fansat janë entuziazmuar për një bashkëpunim të tillë dhe shumë prej tyre parashikojnë se ky do të jetë hiti i radhës. Një dyshe interesante!