”JA KE VU SYNIN NAJ BURRI TË MARTUAR?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”JA KE VU SYNIN NAJ BURRI TË MARTUAR?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”JA KE VU SYNIN NAJ BURRI TË MARTUAR?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Françeska Jaçe ka postuar një video në Instagram-in e saj ku tregon veten teksa bëhet gati. Përveç komenteve pozitive për pamjen e saj, në postimin e saj gjetëm disa ndjekës jo fortë të kënqur nga Françeksa…

Rudina Dembacaj ka postuar një foto të sajën në Instagram ku duket tepër e thjeshtë dhe e pa lyer. Dy ndjekës të saj nuk janë kaq të kënaqur nga kjo pamje..

Nora Istrefi ka ndarë me ne një fotografi në të cilën duket teksa i bën reklamën një kremi për fytyrën. Teksa shumë fansa e komplimentojnë për dukjen, dy të tjerë i shqetëson ndonjë gjë nga kjo foto. /AlpeGossip.al