HARROJENI KOKËKUQE/ “Sulltanesha Hyrrem” bën ndryshimin drastik. Fansat: Nuk të shkon… (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI KOKËKUQE/ “Sulltanesha Hyrrem” bën ndryshimin drastik. Fansat: Nuk të shkon… (FOTO)

HARROJENI KOKËKUQE/ “Sulltanesha Hyrrem” bën ndryshimin drastik. Fansat: Nuk të shkon… (FOTO)

Aktorja turke Meyrem Uzerli u bë e njohur për publikun shqiptar për shkak të rolit të saj si ‘sulltanesha Hyrrem’ në serialin e famshëm ‘Sulltani i madhërishëm’.

Jeni mësuar ta shihni gjithmonë me flokët e gjata e të kuqe, mirëpo së fundmi aktroja ka bërë ndryshimin e papritur në look. Për shkak të një roli të ri, Meyrem i ka lyer flokët e zeza dhe fansat nuk e kanë pritur aspak mirë pamjen e re.

Ata i kanë komentuar në fotot që aktorja ka publikuar në Instagram, duke i thënë se ngjyra e zezë nuk i shkon aspak, pasi nuk është për të gjithë njerëzit dhe se ajo ishte më mirë me look-un e dikurshëm.