Zbulohet një tjetër konkurrente e "Dancing With The Stars"! (FOTO) - AlpeGossip
Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing With The Stars”! (FOTO)

Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing With The Stars”! (FOTO)

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qenë pjesë e edicionit të 5-të të “Dancing With The Stars” dhe mesa duket do të jetë edhe në këtë edicion.
Ka qenë vetë Mariza, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto nga vendi i provave me balerinin Jurgen Bala, duke zbuluar kështu se do të garojnë së bashku.