Lori Hoxha poston foto pa make up, fansat i gjejnë një “defekt”… – AlpeGossip
Lori Hoxha poston foto pa make up, fansat i gjejnë një “defekt”…

Lori Hoxha poston foto pa make up, fansat i gjejnë një “defekt”…

Ajo kujdeset për çdo detaj të pamjes së saj. Por Lori Hoxha ndjek rregullin e pashkruar mes vajzave: kur ndodhesh në plazh shmang makijazhin.

Ndërsa është arratisur prej pak ditësh me pushime, fashionistja shqiptare ka vendosur që të mos tregojë vendndodhjen apo personin/personat që e shoqërojnë.

Në foton e publikuar së fundmi, Lori shfaqet kaq natyrale: Flokët e lagur, lëkura e nxirë dhe buzë detit.

Ndjekësit e saj menjëherë e vunë re faktin se Lori ishte pa makijaz, si dhe dalluan një nga “hallet” e shumë vajzave: sytë e nxirë.

 

 

Epo a doni apo jo të jetë natyrale?