Sandri apo Renis Gjoka? Zbuloni kush paguhet më shumë – AlpeGossip
Sandri apo Renis Gjoka? Zbuloni kush paguhet më shumë

Sandri apo Renis Gjoka? Zbuloni kush paguhet më shumë

Moderatori Ermal Peçi mirëpriti në shtëpinë e tij ‘Një kat më lart’ këngëtarin Renis Gjoka.
Ai prej disa javësh është pjese e talent-show ‘The Voice’ së bashku me artistin Aleksandër Gjoka.

Renisi tregoi hezitimin që kishtë në fillim për tu bashkuar në këtë projekt sepse përballë gjykimit të tij janë fëmijët. Ermali e pyet për raportin me Sandrin në skuadër dhe sesi u bënë ata bashkë.

“Oferta na u bë dyshe që në fillim. Isha unë i pari që fola me produksionin dhe e mora Sandrin të mirëqënë që në fillim’’ – tregoi Renisi ndërsa Ermali me shaka e pyeti nëse rroga është individuale e jo dyshe. A paguhet Aleksandri më shumë se Renisi? Shumë i sinqertë ai shton së nëse kjo do ishte e vërtetë do lumturohej për vet emrin që Sandri ka.

Por e ka pyetur ai për rrogën? Zbuloni më shumë pas minutës së 4-të ndërsa mos humbisni intervistën e plote në videon e mëposhtme.