Shokuese: Gazetarja shqiptare i vë bombën shkollës – AlpeGossip
Shokuese: Gazetarja shqiptare i vë bombën shkollës

Shokuese: Gazetarja shqiptare i vë bombën shkollës

Njihet si “Paloma” që nga koha kur punonte në “Fiks Fare” e deri më sot. Bëhet fjalë për gazetaren dhe moderatoren, Rudina Demneri, një nga personazhet më të komentuar në media.

Sidomos deklaratat e saj tërheqin vëmendjen dhe kështu ka ndodhur edhe herën e fundit ku Rudina ka deklaruar se i ka vënë bombën shkollës.

E pyetur në një intervistë për “Thumb” se cili është gabimi më i madh që ka bërë në jetë, përgjigja e gazetares nuk pritej.

“Kam vënë bombën te Sami Frashëri, një gabim kam bërë unë lale”, u shpreh Rudina teksa shtoi se ka qenë një fëmijë shumë i prapë.