Era Istrefi publikoi këngën ku ishte ‘copy-paste’ si Rihanna, Lori Hoxha ka dy fjalë për të (FOTO) – AlpeGossip
Era Istrefi publikoi këngën ku ishte ‘copy-paste’ si Rihanna, Lori Hoxha ka dy fjalë për të (FOTO)

Era Istrefi publikoi këngën ku ishte ‘copy-paste’ si Rihanna, Lori Hoxha ka dy fjalë për të (FOTO)

Së fundmi në Instagramin e saj Era Istrefi na ka paralajmëruar se kënga e saj më e re del në treg së shpejti. Projekti do të titullohet “Origami” dhe do të vijë në bashkepunim me Dj e famshëm, Maphorisa. Komentet kanë qenë të shumta dhe shumë pozitive por në mesin e tyre eshte edhe ai I Lori Hoxhës.

Trashëgimtarja e ‘Top Media’ shprehet shumë e entuziasmuar për këtë projekt dhe i thotë se duhet ta sjellë këtë këngë në jetë shumë shpejt. Duhet thënë se ka të drejtë, kemi pritur shumë deri më tani. Por Era na premton se në 30 Mars do jetë gati.