Duke u “rritur dhe zbukuruar”/ Monika Kryemadhi i habiti të gjithë me pamjen e saj sot (FOTO) – AlpeGossip
Duke u “rritur dhe zbukuruar”/ Monika Kryemadhi i habiti të gjithë me pamjen e saj sot (FOTO)

Duke u “rritur dhe zbukuruar”/ Monika Kryemadhi i habiti të gjithë me pamjen e saj sot (FOTO)

E ftuar në “Opinion” ditën e sotme është kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi për të diskutuar mbi temën “Ç’po ndodh me LSI?”.

Kryemadhi ka mahnitur me pamjen e saj e veshur me një kostum të kuq dhe me këmishë rozë duke u dukur shumë elegante.

Por edhe në look, kryetarja e LSI-së duket se ka bërë një ndryshim me flokët e saj, të krehura drejt e me pak onde në fund.

Me një grim në nuanca natyrale dhe e kuruar nga koka tek këmbët, Kryemadhi duke e mahnitshme mbrëmjen e sotme e këtë e vërteton foto e mëposhtme.