E kujt i kishte shkuar në mendje! Zbulohet lidhja e veçantë që kanë Olti Curri me Fiorin – AlpeGossip
E kujt i kishte shkuar në mendje! Zbulohet lidhja e veçantë që kanë Olti Curri me Fiorin

E kujt i kishte shkuar në mendje! Zbulohet lidhja e veçantë që kanë Olti Curri me Fiorin

Të dy janë të njohur dhe shumë aktivë në media por askush nuk e dinte deri më sot lidhjen e tyre farefisnore.

Gazetarja Fiori Dardha ka uruar vetëm pak kohë më parë opinioninstin e njohur Olti Curri për ditëlindje, por së bashku me këtë urim ajo ka zbuluar dhe një detaj që pak kush mund ta ketë ditur.

Olti dhe Fiori janë kushërinj.

‘Të ma gëzosh ditëlindjen, kusho! Të uroj SHNET, PARE dhe QEJF pafund!’-shkruan gazetarja krah fotos me Oltin.