GETI E BËN PËR HERË TË PARË/ Publikohet FOTO që do t’ju lë gojë hapur – AlpeGossip
GETI E BËN PËR HERË TË PARË/ Publikohet FOTO që do t’ju lë gojë hapur

GETI E BËN PËR HERË TË PARË/ Publikohet FOTO që do t’ju lë gojë hapur

Getoar Selimi mbetet një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë dhe ndër më të komentuarit në media, sidomos për martesën me Marina Vjollcën.

Getoari është shumë aktiv në rrjete social duke postuar shpesh foto në të cilat gjithnjë shfaqet me pamje serioze.

Mirëpo për herë të parë ditën e sotme Getoarin do e shihni duke buzëqeshur. Ka qenë Luana ajo e cila ka postuar një foto me reperin ku ai shihet i buzëqeshur teksa dyshja ndodhen në Bologna të Italisë.