ME KRAHËT E NXIRË/ Rudina Dembacaj përfundon në spital – AlpeGossip
ME KRAHËT E NXIRË/ Rudina Dembacaj përfundon në spital

ME KRAHËT E NXIRË/ Rudina Dembacaj përfundon në spital

Aktorja Rudina Dembacaj mëngjesin e sotëm ka përfunduar në spital, ku po merr një dozë serumi.

Nëse fansat e aktores kanë reaguar të shqetësuar teksa kanë parë postimin e saj, vetë Rudina e ka marrë me sportivitet.

‘Kafja e mëngjesit’, shkruan ajo, në foton ku shfaq krahun e nxirë.

Dembacaj nuk ka treguar mbi diagnozën e saj, por le të shpresojmë se nuk ka asgjë serioze dhe bëhet fjalë për një periudhë mbingarkese dhe lodhjeje, duke marrë parasysh angazhimet e shumta të aktores.

Postimi i Rudinës:

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg