Piro Çako nuk BIE “Në kurthin e Piter Pan”, pyetjeve të fëmijëve për ish gruan i përgjigjet me… – AlpeGossip
Piro Çako nuk BIE “Në kurthin e Piter Pan”, pyetjeve të fëmijëve për ish gruan i përgjigjet me…

Piro Çako nuk BIE “Në kurthin e Piter Pan”, pyetjeve të fëmijëve për ish gruan i përgjigjet me…

Në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” është i ftuar Pirro Cako. Pyetjet e fëmijëve filluan për lidhjen e tij me ish gruan Inva Mula, dhe Pirro dukej që nuk dëshironte të përgjigjjej.

Pyetjes se çfarë të pëlqeu dhe çfarë nuk të pëlqeu nga gruaja e parë, Piro iu përgjigj fëmijëve se nuk do ta kuptonin, madje u kërkoi atyre të mendoheshin dhe të bënin pyetje fëminore.

“Nga e di t’i që unë jam ndarë? Po të kishe qenë 20 vite më i madh dhe mund ta kisha shpjeguar. Meqënëse nuk e kupton dot përgjigjen time se je i vogël, më bëj një pyetje tjetër. Mos bëni pyetje që jua ka përgatitur xhaxhi Piter Pani”, iu përgjigj kanatutori.

Kjo situatë tensionoi pak moderatoren dhe fëmijët të cilët duket se nuk u shkoi skenari./AlpeNews.al