Stilisti i njohur ka një mesazh për mikeshën e tij: Dhurata nuk më pëlqeu, mos më pyet… (FOTO) – AlpeGossip
Stilisti i njohur ka një mesazh për mikeshën e tij: Dhurata nuk më pëlqeu, mos më pyet… (FOTO)

Stilisti i njohur ka një mesazh për mikeshën e tij: Dhurata nuk më pëlqeu, mos më pyet… (FOTO)

Të gjithë miqtë mundohen të bëjnë dhurata sa më interesante për ditëlindje ose festa të ndryshme. Por dhurata është paksa e vështirë, pasi jo gjithmonë shijet janë të njëjta.

Balerina e njohur Isida Mollaymeri i ka bërë dhuratë mikut të saj stilist Ardi Asllani një kasë telefoni. Por ky i fundit duket se nuk e ka pëlqyer dhe këtë gjë ja ka shprehur publikisht.

Ai ka bërë një story në Instagram, ku ka fotografuar dhuratën e përbri saj shkruan:

“Ma dhuroi Isida Mollaymeri. E vlerësoj mendimin por mua nuk më pëlqeu fare! Që të mos më pyesësh pse nuk e përdor”.