E sapo zgjuar nga gjumi… Shikoni si duket Oriola Marashi (FOTO) – AlpeGossip
E sapo zgjuar nga gjumi… Shikoni si duket Oriola Marashi (FOTO)

E sapo zgjuar nga gjumi… Shikoni si duket Oriola Marashi (FOTO)

Ka qenë një mëngjes i vonë për modelen e shumëpërfolur shqiptare.
Oriola Marashi ka përshëndetur fansat me një foto e sapozgjuar nga gjumi dhe krah saj ka një dedikim të veçantë.

‘Asgje nuk është e dhuruar’ ka shkruar Oriola në postimin e saj.

Kohët e fundit Oriola po bëhet gjithnjë e më aktive. Postimet e saj sensuale dhe super provokuese janë përfolur ngado.