Dashnori i publikon FOTON Inis Gjonit. Ja si dukej ajo vite më parë – AlpeGossip
Dashnori i publikon FOTON Inis Gjonit. Ja si dukej ajo vite më parë

Dashnori i publikon FOTON Inis Gjonit. Ja si dukej ajo vite më parë

Një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare edhe pse tashmë nuk është shumë aktiv në skenë ka hapur arkivat.
Dashnor Diko dhe regjisorja e njohur Inis Gjoni ruajnë një miqësi të vjetër.

Me anë të disa fotove në rrjetet sociale këngëtari ka kujtuar kohën e rinisë ku të dy ishin të ‘ngatërueshëm’ nga flokët e tyre kaçurrela.

Edhe pse ka kaluar shumë kohë kaçurrelat e tyre nuk kanë ndryshuar.