Këngëtarja me famë botërore kësaj here vjen me poza hot... (FOTO) - AlpeGossip
Këngëtarja me famë botërore kësaj here vjen me poza hot… (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore kësaj here vjen me poza hot… (FOTO)

Miley Cyrus njihet për stilin dhe guximin e saj në veshjet që përdor në daljet televizive apo shfaqjet muzikore.

Këtë herë ajo ka pozuar për revistën Wonderland.

Në fotografitë e postuara në profilin e saj në Instagram duket se si 25 vjeçarja shkëlqen në stilin e saj dhe duket mjaft seksi.