HARROJENI PONIN E VJETËR/ Këngëtarja ndryshon pamjen dhe duket super yll – AlpeGossip
HARROJENI PONIN E VJETËR/ Këngëtarja ndryshon pamjen dhe duket super yll

HARROJENI PONIN E VJETËR/ Këngëtarja ndryshon pamjen dhe duket super yll

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Poni po përgatitet për të sjellë së shpejti një videoklip të ri dhe pritet ta shohim me një look komplet ndryshe.

Poni ka postuar sot një foto ku shfaqet bjonde me flokët e shkurtër, një pamje që i shkon shumë.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta teksa fansat po presin me padurim këngën e saj të re që do vijë në bashkëpunim me reperin Skivi.

Poni ka premtuar se këtë vit do të publikojë edhe një album.