PRIVATËSIA E HARRY-T DHE E MEGHAN ARRIN KULMET/ As Kate Middleton nuk e di emrin e fëmijës së dyshes mbretërore – AlpeGossip
PRIVATËSIA E HARRY-T DHE E MEGHAN ARRIN KULMET/ As  Kate Middleton nuk e di emrin e fëmijës së dyshes mbretërore

PRIVATËSIA E HARRY-T DHE E MEGHAN ARRIN KULMET/ As Kate Middleton nuk e di emrin e fëmijës së dyshes mbretërore

Kate Middleton mirëpriti ardhjen në jetë të fëmijës së parë të Meghan Markle dhe Princ Harry me një deklaratë mëngjesin e asaj dite. Ajo u shpreh se është një periudhë shumë e veçantë ardhja në jetë e një fëmije dhe se ajo së bashku me Princ Harry mezi po prisnin të shikonin fëmijën dhe të zbulonin emrin e tij.

Nga kjo deklaratë e dukeshës u kuptua se as Middleton nuk ishte në dijeni të emrit të djalit të dyshes mbretërore. Ndonëse spekulimet kanë qenë të shumta, deri më tani pallati Buckingham nuk ka nxjerrë asnjë deklaratë në lidhje me këtë detaj për fëmijën.