Dona nuk është më single: Ja kush ja ka vjedhur zemrën ish-konkurrentes së ‘Big Brother’ – AlpeGossip
Dona nuk është më single: Ja kush ja ka vjedhur zemrën ish-konkurrentes së ‘Big Brother’

Dona nuk është më single: Ja kush ja ka vjedhur zemrën ish-konkurrentes së ‘Big Brother’

Dona, një nga ish-konkurentet e “Big Brother” duke se ka vendosur të lërë pas të shkuarën dhe është tashmë në një lidhje të re.

Edhe pse vetë ajo nuk është prononcuar, ka qënë mikja e saj Fjorentina që ka dhënë lajmin e bukur. Ajo ka publikuar një foto se bashku me Donën dhe të dashurin e saj dhe shkruan:

“Fjori dhe çifti”

Djali quhet Olti dhe ata duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Kujtojmë se Dona krijoi një lidhje dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother” me Musën, djalin nga Vlora që jetonte në Itali. Marrëdhënia e tyre vazhdoi edhe pak mbarimit të spektaklit por më pas Musa u shpërngul përsëri drejt Italisë dhe lidhja mbaroi.