KIDA RRIT GJOKSIN/ Artistja shfaqet me dekoltenë e zmadhuar (FOTO) – AlpeGossip
KIDA RRIT GJOKSIN/ Artistja shfaqet me dekoltenë e zmadhuar (FOTO)

KIDA RRIT GJOKSIN/ Artistja shfaqet me dekoltenë e zmadhuar (FOTO)

Kida është ndër artistet më të pëlqyera të viteve të fundit. Këngëtarja kosovare është shndërruar në një makineri hitesh, ku numër një numër rekord klikimesh, por edhe fansa në rrjetet sociale.

Çdo këngë e saj shndërrohet menjëherë në hit, duke pasur një publik të gjerë nga pas. Por veç suksesit si artiste, ajo është përfolur edhe si një ndër femrat më simpatike të showbizzit kosovar. E duket se kohët e fundit, ajo ka vendosur të vijë edhe më seksi.

Kida shpeshherë është komentuar edhe për gjoksin e vogël, por duket se tashmë gjërat kanë ndryshuar në këtë aspekt për artisten. Mediat kosovare kanë shkruar se tashmë, ajo ka rritur gjoksin, duke u shfaqur me disa numra më të mëdhenj sesa jemi mësuar ta shohim.

Në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale Kida shihet me një ndryshim të madh në fizik e që është gjoksi. Këngëtarja me sa duket është ndikuar nga komentet dhe për të larguar këtë kompleks ajo ka rritur gjoksin, të paktën kjo është ajo që bie në sy nëse krahasojmë fotografit e saj të mëparshme me ato që ka publikuar së fundi.

Se a do ta pranojë Kida që ka bërë një ndërhyrje të tillë, mbetet të shihet.