PO SI NUK E KUPTUAM?! Shihni detajet që na shpëtuan nga Alfio dhe Fatma. Prej DY vitesh bashkë! (FOTOT) – AlpeGossip
PO SI NUK E KUPTUAM?! Shihni detajet që na shpëtuan nga Alfio dhe Fatma. Prej DY vitesh bashkë! (FOTOT)

PO SI NUK E KUPTUAM?! Shihni detajet që na shpëtuan nga Alfio dhe Fatma. Prej DY vitesh bashkë! (FOTOT)

Alfio Rrotani fituesi i parë i “Masterchef Albania” dhe moderatorja e “In Tv” Fatma Methasani nuk fshihen më dhe na kanë treguar publikisht se janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Ka qenë Alfio i cili ka postuar në Instagramin e tij një foto ditën e djeshme  ku e shohim së bashku me Fatmën. Shefi i kuzhinës shkruan:“Po… Po e po! Lumturia është tek gjërat e vogla”.

 

Çifti  ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë, ku përfliteshin për një lidhje të mundshme por asnjëherë ata nuk i pranuan këto lajme. Ne bëmë një “lundrim” në llogarinë e Alfios në instagram edhe nëse i shikoni me vëmendje nuk do t’iu shpëtojnë këto detaje.

Në muajn gushtë të kanë publikuar foto nga Pisa ,Itali

Në qeshor Fatma dhe Alfio publikuan foto në llogarin e tyre Instagram ku nodheshin në Paris,Francë

Alfio ka foto të shumta me Fatmën dhe nëse i shikoni me detaje shefi i kuzhinës “i ka duart pak si të gjata” duke e prekur nga këmbët tek krahërori. Detaji dytë është se të dy shihen të udhëtojnë jashtë Shqipërisë. Që do të thotë se i kemi pasur para sysh gjithë këtë kohë dhe nuk e kemi ditur.

 

 

Përgatiti: AlpeNews.al