“HYMË NË OQEAN DHE I DHURUAM…”/ Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri në mënyrën e veçantë – AlpeGossip
“HYMË NË OQEAN DHE I DHURUAM…”/ Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri në mënyrën e veçantë

“HYMË NË OQEAN DHE I DHURUAM…”/ Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri në mënyrën e veçantë

Këngëtarja dhe modelja Kleoniki Delijorgji është ndarë nga partneri i saj, Javieri. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjete sociale.

‘Hymë në oqean dhe i dhuruam trëndafila’,

Ajo ka publikuar një video me momentet më të bukura pranë tij, duke shkruar se janë ndarë me shumë dashuri e respekt për njëri-tjetrin. Niki ka shtuar se për herë të fundit janë futur në oqean, siç kanë bërë kur janë takuar për herë të parë.

‘Hymë në oqean dhe i dhuruam trëndafila’,

“Shumë prej jush na kanë parë si çifti i ëndrrave. Por gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken. Ne kemi qenë një çift i mrekullueshëm, por kemi përjetuar edhe shumë vështirësi. Ne të dy vendosëm se ishte më mirë për ne të ndaheshim, dhe e bëmë këtë me kaq shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Dje, shkuam në plazh, vendosëm disa nga këngët tona të preferuara, shikuam thellë në sytë dhe shpirtrat e njëri-tjetrit dhe vendosëm që kemi përfunduar misionin tonë në jetën e njëri-tjetrit. Hymë në oqean, ashtu siç bëmë kur u takuam për herë të parë. Ne gjithashtu i dhuruam trëndafila oqeanit me shumë vlerësim për veten tonë, guximin tonë, dashurinë tonë, familjet tona, paraardhësit tanë, Zotin, Nënën Tokë dhe ishullin e bukur të Mykonos. Ka qenë fundi më i bukur që mund të ëndërroja ndonjëherë. Ne jemi shumë mirënjohës për gjithçka që kemi kaluar. Zemrat tona janë plot dashuri   Ti ke qenë i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Unë gjithmonë do të të dua Javier Vidal!”, ka shkruar këngëtarja.

‘Hymë në oqean dhe i dhuruam trëndafila’,

‘Hymë në oqean dhe i dhuruam trëndafila’,