FESTON SOT 33 VJETORIN/ Ja si e uron Arditi Bes Kallakun për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT 33 VJETORIN/ Ja si e uron Arditi Bes Kallakun për ditëlindje (FOTO)

FESTON SOT 33 VJETORIN/ Ja si e uron Arditi Bes Kallakun për ditëlindje (FOTO)

Ditën e sotme Bes Kallaku feston 33 vjetorin dhe më parë kemi publikuar urimin e bashkëshortes së tij, Xhensilës.

Tashmë është moderatori i njohur Ardit Gjebrea ai që uron aktorin e njohur të humorit së bashku me aktorët e tjera të punës por me një detaj që tërheq vëmendje… Olsi Bylyku nuk është prezent por zëvendësohet nga një…letër!