PARA SE TË VDISTE/ Nusja e sëmurë martohet në shtratin e spitalit (FOTO) - AlpeGossip
PARA SE TË VDISTE/ Nusja e sëmurë martohet në shtratin e spitalit (FOTO)

PARA SE TË VDISTE/ Nusja e sëmurë martohet në shtratin e spitalit (FOTO)

Një nuse është martuar në krevatin e spitalit para se të vdiste nga kanceri vetëm disa ditë më vonë.

Samantha Webster shkoi në spital në qershor me dhimbje stomaku dhe mori lajmin e tmerrshëm.

Ajo kishte kancer dhe i mbeteshin vetëm disa muaj jetë.

E vendosur të martohej para se të vdiste, Samantha shkëmbeu premtimet me partnerin Alec në spital.

Para diagnostikimit me sëmundjen e ndjera kishte planifikuar të bënte edhe fëmijë.

33-vjeçarja vdiq më pak se një javë më vonë me bashkëshortin e saj duke u kujdesur për të.