DIKUSH E PUTH NË BALLË/ Ardit Gjebrea poston foton nga pishina: Me… (FOTO) – AlpeGossip
DIKUSH E PUTH NË BALLË/ Ardit Gjebrea poston foton nga pishina: Me… (FOTO)

DIKUSH E PUTH NË BALLË/ Ardit Gjebrea poston foton nga pishina: Me… (FOTO)

Tashmë interesi më i madh për të gjithë fansat, është se ku dhe me kë po i kalojnë pushimet personazhet e tyre të preferuar.

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka përshëndetur fansat e tij me një foto mjaft të ëmbël.

Ai shihet në pishinë së bashku me vajzën e tij Anën, ndërkohë që e vogla është duke e puthur në ballë.

Padyshim do të jetë ndër fotot më të ëmbla që do të shihni sot.