GJOKSI NË PLAN TË PARË/ Fjolla Morina pushime me Gentën e “Big”-ut (FOTO) – AlpeGossip
GJOKSI NË PLAN TË PARË/ Fjolla Morina pushime me Gentën e “Big”-ut (FOTO)

GJOKSI NË PLAN TË PARË/ Fjolla Morina pushime me Gentën e “Big”-ut (FOTO)

Fjolla Morina është këngëtarja superseksi e Kosovës, ndërkohë që Genta Gjalpi është vajza nga një fshat i Korçës, e cila mori pjesë në një nga edicionet e reality show, “Big Brother”, duke lënë gjurmë si një vajzë pa komplekse.

Genta rrëfeu në atë program gjithë jetën e saj me sinqeritet, duke treguar se kishte hyrë aty për të ndryshuar jetën dhe fatin që i kishte rënë në pjesë. Në fshatin ku jetonte, kishte vetëm të moshuar dhe e vetmja gjë që e lidhte me botën moderne, që ajo e dashuronte, ishte interneti. Tashmë ia ka dalë të bëjë jetën që do dhe është mjaft e njohur, por nuk po bën ndonjë gjë konkrete në ekran.

Ndërsa Fjolla Moprina është në kulmin e suksesit, ajo ka ditur të gjejë specifikën dhe të veçantën që e karakterizon dhe atë e ka përdorur në muzikën e saj. Sot ka këngë mjaft të suksesshme që janë bërë hite. Nuk dihet se ku mund të jenë njohur Fjolla dhe Genta, por fakti që janë në plazh bashkë, tregon që janë mikesha të mira. Ajo që të bie në sy te të dyja vajzat është dekolteja e bëshme, pasi të dyja kanë si pikë të fortë gjoksin. Dhe duke e ditur këtë gjë, pa dyshim që do ta tregonin.