Publikohet video... Stresi dhe e fejuara 'arratisen' pas fejesës së bujshme (FOTO) - AlpeGossip
Publikohet video… Stresi dhe e fejuara ‘arratisen’ pas fejesës së bujshme (FOTO)

Publikohet video… Stresi dhe e fejuara ‘arratisen’ pas fejesës së bujshme (FOTO)

Reperi i njohur Stresi dhe e dashura e tij Kejsi ditën e djeshme kanë shkëmbyer me njëri- tjetrin unazat e fejesës.
Në publikimet e tyre dukej haptazi dashuria. Pas peripecive që kanë kaluar, çifti realizoi ëndrrën e tyre më të madhe, ashtu siç kishte premtuar dhe reperi Stresi.

 

Por pas fejesës që u përfol në media Stresi dhe e fejuara e tij po nisen për një udhëtim special.

Në videon e siguruar, Stresi dhe e fejuara e tij janë një parë në hyrje të Aeroportit të Rinasit .

Ende nuk dihet destinacioni që ata kanë zgjedhur për të shijuar disa ditë relaksuese.

Videon shikojeni këtu