ME BIKINI E SHTRIRË NË DET/ Irma Libohova poston FOTO nga plazhi ku në pah dalin linjat e saja perfekte – AlpeGossip
ME BIKINI E SHTRIRË NË DET/ Irma Libohova poston FOTO nga plazhi ku në pah dalin linjat e saja perfekte

ME BIKINI E SHTRIRË NË DET/ Irma Libohova poston FOTO nga plazhi ku në pah dalin linjat e saja perfekte

Këngëtarja e njohur, Irma Libohova, është shfaqur gjithmonë mjaft e kuruar dhe serioze në daljet e saj publike. Por së fundmi ajo na ka befasuar me një foto me bikini. Irma po pushon në bregdetin e jugut dhe ka publikuar një foto, ku pa dyshim në sy bien linjat e saj trupore. Irma duket super në formë dhe mjaft elegante. Duket se edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja di si të kujdeset për veten dhe për të qenë sa më e shëndetshme.