Deri tani po flisnim për të dashurën e Majk… kunata e tij ”qenka ç’qenka”! Me siguri do iu bëjë të harroni Melitën (FOTO) – AlpeGossip
Deri tani po flisnim për të dashurën e Majk… kunata e tij ”qenka ç’qenka”! Me siguri do iu bëjë të harroni Melitën (FOTO)

Deri tani po flisnim për të dashurën e Majk… kunata e tij ”qenka ç’qenka”! Me siguri do iu bëjë të harroni Melitën (FOTO)

Majk dhe Melita së fundmi janë komentuar pafund nga mediat online dhe shkak për këtë janë bërë disa foto që kanë qarkulluar në rrjetet sociale, se dyshja mund të jenë akoma në një lidhje.

Gjithsesi nga dyshja Majk-Melita akoma nuk kemi një konfirmim publik lidhur me këtë pjesë, pavarësisht se së fundmi kanë postuar foto në rrjetin social Instagram.

Gjithsesi tani do të flasim për motrën e Melitës, dhe do t’i lëmë pak në hije çiftin. Menjëherë pas lajmit se bloggerja mund të ishte në një lidhje më Majk, kanë filluar edhe kërkimet rreth jetës së saj private. Me siguri nuk e dinit që motra e Melitës gjithashtu është një “super yll”, e cila vishet me shumë stil dhe çështë e vërteta duket shumë seksi emri i së cilës është Diellza.