SUPRIZON ÇILJETA/ Zbulon pamje nga klipi dhe emrin e grupit që po bashkëpunon (FOTO) – AlpeGossip
SUPRIZON ÇILJETA/  Zbulon pamje nga klipi dhe emrin e grupit që po bashkëpunon (FOTO)

SUPRIZON ÇILJETA/ Zbulon pamje nga klipi dhe emrin e grupit që po bashkëpunon (FOTO)

Çiljeta pas lindjes së djalit u tërhoq  nga muzika dhe ekrani,daljet e saja ishin më të rralla dhe përkushtimi i saj ishte vetëm djali.

Ajo nuk doli nga qëndra e vëmendjes pasi u fol shum në media edhe portale për lidhjen me portierin Alban Hoxhën

Por duket se këngëtarja ka vendosur ti rikthehet muzikë, para disa minutash ka publikuar ne rrjetin social instagram një foto ku lajmëron për projekin i ri muzikor.

Në foton e publikuar Çili ka vendosur të na suprizojë duke nxjerrë edhe grupin me të cilin do të bashkëpunoj “Alar band”