FSHEHURAZI SABIANIT/ Kristi dhe Kejsi komunikojnë me shenja (VIDEO) – AlpeGossip
FSHEHURAZI SABIANIT/ Kristi dhe Kejsi komunikojnë me shenja (VIDEO)

FSHEHURAZI SABIANIT/ Kristi dhe Kejsi komunikojnë me shenja (VIDEO)

Duket që romanca mes Krisit dhe Keisit është pak më e vështirë dhe e sikletshme në syte e Sabianit. Por çifti duket që e ka “fituar lirinë” për të qenë bashkë edhe pas hyrjes së babait të Keisit.

Ndërsa kanë qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë, edhe pse në prani të Sabianit, mes Keisit dhe Krisit nuk kanë munguar komunikimet me shenja.

Ndërkohë përplasjet nuk kanë munguar në shtëpi. Ditën e djeshme Kiara u zgjodh me shumicë votash, lidere e shtëpisë. Sapo u ngrit nga gjumi sot në mëngje, ajo shkoi në kuzhinë aty ku po pastronte Olta dhe Qetsorin dhe dy vajzat nisën të hidhnin “kunja” me njëra-tjetrën.

VIDEO