“ARRATISJA” E FUNDJAVËS/ Ja se ku kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë të relaksohen këto ditë pushimi (FOTOT) – AlpeGossip
“ARRATISJA” E FUNDJAVËS/ Ja se ku kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë të relaksohen këto ditë pushimi (FOTOT)

“ARRATISJA” E FUNDJAVËS/ Ja se ku kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë të relaksohen këto ditë pushimi (FOTOT)

Për t’u relaksuar nga një javë e lodhshme edhe VIP-at shiptarë zgjedhin të “arratisen”  në fundjavë në bregdetin shqiptar apo në vende malore.

Siç duket edhe nga postimet e tyre at apo e shijojnë në maksimum fundjavën e tyre. Mëngjesi i së premtes i ka gjetur pjesën më të madhe të VIP-ave në rivierën shiptare.

Disa prej tyre e kanë vendosur lokacionin në postimet e tyre, ku e kemi mësuar pikën turistike shqiptare që kanë vendosur të relaksohen dhe argëtohen, ndërsa disa prejtyre na i  kanë lënë me mëdyshje destinacionin e fundjavës së tyre, duke postuar vetëm foto pa lokacion.

Alpe.Gosip ju sjell disa nga VIP-at shqiptarë dhe destinacionin ku ata janë arratisur.

Alketa Vejsiu ka zgjedhur prap si destinacion të sajin në fubdjavë Dhërmiun.

No description available.

Jonida Maliqi ka zgjedhur si destinacion të sajin ndryshe nga VIP-at e tjerë dibrën për të kaluar këtë fundjavë.

No description available.

Marina është arratisur këtë fundjavë në një nga bregdetet shqiptare duke mos nga i ttreguar destinacionin e saj. Ajo është me pushime bashkë me bashkëshortin e saj Getoar Selimin.

No description available.

Gas Paja bashkë me bashkëshorten e tij Ira kanë zghedhur si destinacion të tyre Dhërmiun. Çifti ka zgjedhur të eksplorojë ditën e sotme pjesën malore të Dhërmiut duke na postuar edhe një foto ku i kërkon basgkëshoret: Mos m’u lodh që tani kemi rrugë akoma.

No description available.

Gjithashtu edhe Amarda Toska ka postuar së fundmi një foto nga bregdeti shqiptarë, por destinaconin ka zgjedhur mos nga i trregojë.

No description available.

Nevina Shtylla po e kalon fundjavën e sajn në rivierën shqiptare por gjithashtu nuk na tregon destinacionin e saj.

No description available.

No description available.