E PAPRITUR/ Ish banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision por pa unazë – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Ish banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision por pa unazë

E PAPRITUR/ Ish banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision por pa unazë

Nuk ishte një propozim për martesë nga ato tradicionalët, por emocioni ishte po aq i madh, pasi ndodhi “live”.

Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, mori propozimin nga partneri, me të cilin bashkëjeton prej disa vitesh në Norvegji.

Gerta dhe Florenti kanë nisur një romancë kohë më parë dhe nuk kanë hezituar ta bëjnë publike në rrjetet sociale.

E ftuar këtë të hënë në emisionin “Ftesë në 5”, Gerta u surpriza nga një video e regjistruar nga partneri i saj. Teksa ecte në mes të borës, Florenti dëgjohet të thotë:

“Thjesht për të treguar që më mungon shumë. Dhe që të dua shumë, shumë. Dhe që të vish sa më shpejt te shtëpia, se duhet të martohemi”.

E pyetur nga Bieta Sulo nëse kjo ishte një propozim për martesë, Gerta tregoi se e ka marrë më herët një të tillë. Por kjo e bërë në studio me siguri ishte sërish e papritur për të dhe përgjigja dihet që është sërish “Po”.