U VENDOS/ Ja kur do fillojë “E diell” në Top Channel (FOTO) – AlpeGossip
U VENDOS/ Ja kur do fillojë “E diell” në Top Channel (FOTO)

U VENDOS/ Ja kur do fillojë “E diell” në Top Channel (FOTO)

Ishte parashikuar të niste më 27 janar, por u anulua. Teksa teleshikuesit presin me padurim nisjen e “E Diell” ku do i shohim bashkë Fjoralba Ponarin, Nevina Shtyllën dhe Edi Manushin, sot më në fund është zbuluar data e saktë.
Ka qenë Fjoralba Ponari që e ka bërë të ditur datën me postimin e fundit në Instagram ku shfaqet edhe promo e emisionit.

“E diell, 3 shkurt, ora 15:15”, shkruan Fjoralba e cila shfaqet duke kënduar.
“E diell” do të ketë Lotarinë Kombëtare, një rubrikë dedikuar kulturës shqiptare, një tjetër dedikuar showbizit, këndin e së vertetës me Fjoralba Ponarin dhe muzikën.