RIKTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si duket e vogël këngëtarja me famë botërore… (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si duket e vogël këngëtarja me famë botërore… (FOTO)

RIKTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si duket e vogël këngëtarja me famë botërore… (FOTO)

Ajo i është futur arkivave dhe ka postuar këtë foto. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është rikthyer prapa në kohë dhe ka publikuar një foto kur ka qenë e vogël. Ajo shfaqet e buzëqeshur, me dy fëmijë të tjerë.

Bebe tani ka arritur të bëhet njëra nga artistet më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar, këngët e së cilës po qëndrojnë në toplista të ndryshme.

Ajo po shijon suksesin e albumit të fundit ‘Expectations’ dhe këngës ‘I’m a mess’, në të cilën ka ndarë një përvojë të veçantë me fansat.

Është Bebe Rexha, e cila tani ka arritur të bëhet një nga artistet shqiptare më të suksesshme në botë. Ndërsa jemi mësuar ta shohim bionde, kur ishte fëmijë flokët e saj ishin gështenjë të errët.

Ditët e sotme ajo po shijon suksesin e albumit të fundit ‘Expectations’ dhe këngës ‘I’m a mess’, në të cilën ka ndarë një përvojë të veçantë me fansat.