HARRON LIDHJEN ME TEAN/ Bearti filmohet në pushime krah vajzës seksi (FOTO) – AlpeGossip
HARRON LIDHJEN ME TEAN/ Bearti filmohet në pushime krah vajzës seksi (FOTO)

HARRON LIDHJEN ME TEAN/ Bearti filmohet në pushime krah vajzës seksi (FOTO)

Bearti duket se e ka hedhur pas krahëve lidhjen me Tean pasi as nuk flet më për të në intervista dhe po vazhdon i lumtur jetën. Së fundmi ai ka ardhur në Shqipëri për pushime dhe nuk ndodhet vetëm.

Ish-konkurrenti i “Përputhen” po i kalon pushimet në shoqërinë e një vajze seksi e cila quhet Juliana.

Bearti ka postuar një video me Julianën duke bërë fansat të aludojnë për një lidhje të re.