NJË TJETËR ÇANTË PO FIKSON VAJZAT VIP/ Do e preferoni edhe ju, por ja sa KUSHTON (FOTOT) – AlpeGossip
NJË TJETËR ÇANTË PO FIKSON VAJZAT VIP/ Do e preferoni edhe ju, por ja sa KUSHTON (FOTOT)

NJË TJETËR ÇANTË PO FIKSON VAJZAT VIP/ Do e preferoni edhe ju, por ja sa KUSHTON (FOTOT)

Shpesh herë aksesorët luajnë një rol shumë të rëndësishëm në look-un e vajzave të showbizzit.

Çantat janë pjesë e rëndësishme e përditshërisë së tyre, ku asnjë vajzë nuk del nga shpia po nuk e pati me vete, pasi aty mund të fusin gjithçka që ju duhet.

Por këtë herë vajzat VIP janë fiksuar pas çantave të vogla të brandit “Jacquemus”. Kjo është një çantë e vogël praktike dhe mund ta përdorësh në përditshmëri.
Por sa kushton kjo çantë?

Çantat “Jacaquemus” varjojnë me çmime të ndryshme por ky model që janë fiksuar vajzat VIP kushtojmë 425 euro.

Nëse dhe ju jeni të fiksuar pas çantave Alpegossip.al ju sjell fotote vajzave VIP dhe ju lë të vendosni nëse do e blini një çantë të brandit të njohur pavarësisht çmimit.