KIARA I GATUAN BIZELE/ Luizi bën reagim epik – AlpeGossip
KIARA I GATUAN BIZELE/ Luizi bën reagim epik

KIARA I GATUAN BIZELE/ Luizi bën reagim epik

Kiara ka gatuar darkën për Luizin dhe ka bërë një nga gjellrat e tij të preferuara, bizelet. Moderatorja ndau për ndjekësit procesin e gatimit ndërsa një prej ndjekësve të saj i kishte kërkuar qëtë filmonte reagimin e Luizit.

Ky i fundit bëri një reagim epik teksa e provonte ushqimin, gjë që shkaktoi shumë të qeshura.

Kiara i gatuan bizele, Luizi bën reagim epik

“Kur i ke gatuar i ke qarë me lot dhe loti ka kripë”, dëgjohet të thotë me humor Luizi teksa vuri dorën duke mbuluar fytyrën.

Kiara i gatuan bizele, Luizi bën reagim epik